Pvc Doğrama

Pvc Doğrama

Deneyimli kadromuz, pratik ve uygulayıcı çözümlerimizle sizlerin taleplerinize uygun zamanında, güvenilir ve kaliteli hizmet sunuyoruz

MS 1500 yıllarda yapılarda kullanılmaya başlayan pencere, günümüz teknolojisinin sağladığı faydalarla birlikte yapılar için estetik görünüşlü, ısı ve ses yalıtımı elde eden ve mekâna uygun çözümler sağlayan bir yapıya kavuşmuştur. PVC pencere sistemleri sağladığı yüksek avantajlar nedeniyle imal edilen pvc pencerelerin %85'ini oluşturmaktadır. PVC pencereler, binaların mimarisine bağlı olarak farklı tasarımlarda ve renklerde üretilebilmektedir. 

PVC Pencere Fiyatları ile de avantajlıdır.Daha geniş dış ortam perspektifi ve güneş ışınlarından daha fazla faydalanmak isteyenler için adaptörlü pvc pencere, dar alanlarda açılım avantajından faydalanmak isteyenler için 360° dönebilen pivot pvc pencere… Özellikle balkonları ve geniş alanları haneye dahil etmek için tercih edilen katlanır pvc pencere ve sürme pencerelerin yüksek yalıtım özellikleri de vardır. Birçok farklı açılım ve laminasyon kaplama seçeneği ile pvc pencere üretilebilmektedir. Ceviz, altın meşe, maun, budaklı maun, sedir, gri ve antrasit  bulunan renkler.

Yorumlar (0)

Yorum Yazın

Whatsapp Yaz!
Tıkla Ara!